VEĽKÝ ZIMNÝ VÝPREDAJ!!! Zľavy až do výšky -30% na vybranú autokozmetiku....
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 71 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. FIREBALL
  3. Ceramic Coatings - Keramické povlaky

Ceramic Coatings - Keramické povlaky

V ponuke spoločnosti Fireball môžete nájsť keramické povlaky tej najvyššej kvality, ktoré sú určené pre tú najnáročnejšiu klientelu. Keramické povlaky Fireball nielenže majú najvyšší obsah SiO2, ale sú  tiež v kombinácii 5 typov surovín Si a SiO2 (Talon má 6 typov). Zmes SiO2 sa u jednotlivých povlakov líši a poskytuje odlišné vlastnosti jednotlivých typov povlakov. Tieto rozdiely zaisťujú vlastnosti, ktoré vynikajú v rôznych okolitých situáciach, ako je napr. chemické, abrazívné, špinavé, mokré a vysokotepelné prostredie/aplikácie.

Iba povlaky Fireball majú dvojité viazané molekuly SiO2. Dvojitá väzba vytvára lepšiu integritu povlaku, povrchovú úpravu, čistotu a hĺbku. Dvojité viazanie zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a v prípade potreby umožňuje samoregeneračné vlastnosti pomocou teplovzdušnej pištole.   

Všetky povlaky Fireball majú vo svojom zložení pridaný titan. Titan poskytuje mimoriadne vynikajúcu ÚV ochranu povrchu opatrenú povlakom. Poskytuje dodatočnú ochranu proti mikroškrabancom, oderom a tiež reaktívny povrch, ktorý pomáha rozkladať povrchové nečistoty. Množstvo titanu pridaného do náterov je jendo z najvyšších na trhu.

Narozdiel od iných keramických povlakov na trhu prechádzajú povlaky Fireball po aplikácií radou chemických reakcii. Túto technológiu nazývame technológia chemickej reakčnej syntézy "Hardschell". Zjednodušene povedané, povlak sa najprv naviaže na natretý povrch, po zotretí sa povlak sám vyrovná, potom prebehne záverečná chemická reakcia, ktorá povlak z kvapalného stavu prevedie do pevného. Výsledkom je vyšší lesk, celistvosť povrchu, zvýšená hydrofobnosť a väčšia trnvanlivosť. 

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 

 

  

           

             

Prevádzkovateľ:

Eco-Cleaning s.r.o.

Stropkovská 2314/95

089 01 Svidník

IČO: 50 186 655

IČ DPH: SK2120212985 

 

 

E-shop a fakturácie

Ing. Lenka Viravcová

e-mail: profichemicals@gmail.com

Osobný odber:

Stropkovská 2314/95, 089 01 Svidník

 

 

 

 
 
 
 
Kontakty
Profichemicals.sk
08:30 - 16:30
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk